Ungdomsmatcher april/maj. Med reservation för eventuella ändringar.

Träningsmatch A-lag BoIS – Österlen FF 01-apr kl 13:00
U19 Allsvenskan Södra BoIS – Lunds BK 02-apr kl 13:00
DM U16 slutspel BoIS – Högaborgs BK 02-apr kl 14:00
FOLKSAM U21 Södra Örgryte IS – BoIS 04-apr kl 17:00
Träningsmatch A-lag BoIS – Karlskrona 07-apr kl 18:00
U19 Allsvenskan Södra Trelleborgs FF – BoIS 08-apr kl 13:00
U16 Nationell gr 5 BoIS – Östers IF 08-apr kl 14:00
P13 Kompisligan NvA, vår BoIS – Kullavägens BK 09-apr kl 11:00
FOLKSAM U21 Södra BoIS – Utsiktens BK 11-apr kl 17:00
P13 Kompisligan Skåne A, vår Ängelholms FF – BoIS 14-apr kl 12:00
P13 Kompisligan Skåne Nv B2, vår IK Wormo – BoIS 14-apr kl 12:00
P14 Kompisligan NvA, vår Jonstorps IF – BoIS 14-apr kl 13:00
U19 Allsvenskan Södra BoIS – Kalmar FF 14-apr kl 15:00
P11 Kompisligan NvA, vår BoIS – Borstahusens BK 16-apr kl 11:00
P09 Kompisligan NvB3, vår Harrie FF – BoIS 17-apr kl 10:00
U16 Nationell gr 5 HIF – BoIS 17-apr kl 12:00
P12 Kompisligan NvB2, vår Klippans FF – BoIS 17-apr kl 15:00
Div 1 Södra Husqvarna FF – BoIS 17-apr kl 16:00
FOLKSAM U21 Södra GAIS – BoIS 18-apr kl 17:00
P14 Kompisligan NvA, vår BoIS – Helsingborgs AIS 22-apr kl 11:00
P12 Kompisligan NvB2, vår BoIS – Häljarps IF 22-apr kl 12:00
P13 Kompisligan NvB2, vår BoIS (9 manna) – Fortuna FF 22-apr kl 13:00
U16 Nationell gr 5 BoIS – Kalmar FF 22-apr kl 14:00
U19 Allsvenskan Södra IF Elfsborg – BoIS 22-apr kl 14:00
P09 Kompisligan NvB3, vår BoIS – Svalövs BK 23-apr kl 10:30
P11 Kompisligan NvA, vår Hittarps IK – BoIS 23-apr kl 11:00
P13 Kompisligan NvA, vår BoIS – Högaborgs BK 23-apr kl 11:00
P15 Kompisligan Skåne A, vår BoIS – Staffanstorps United FC 23-apr kl 12:45
Div 1 Södra BoIS – Assyriska BK 23-apr kl 16:00
P16 DM Slutspel IF Limhamn Bunkeflo – BoIS 25-apr kl 18:00
U19 Allsvenskan Södra BoIS – BK Häcken 25-apr kl 18:00
P8 Alliansen (Exan) BoIS – Kågeröds BOIF vi 29-apr kl 10:30
P8 Alliansen (Exan) Kågeröds BOIF svart – BoIS 29-apr kl 11:00
P13 Kompisligan Nv B2, vår Hbg Östra IF – BoIS 29-apr kl 11:00
P8 Alliansen (Exan) IK Wormo – BoIS 29-apr kl 12:00
U19 Allsvenskan Södra BoIS – Halmstads BK 29-apr kl 14:00
P12 Kompisligan NvB2, vår Spanska Akademin – BoIS 29-apr kl 17:00
P11 Kompisligan NvA, vår BoIS – IF Lödde 30-apr kl 11:00
P14 Kompisligan NvA, vår Vedby/Rönne IF – BoIS 30-apr kl 11:00
P15 Kompisligan Skåne A, vår Vellinge IF – BoIS 30-apr kl 14:00
P13 Kompisligan Skåne A, vår Hittarps IK – BoIS 30-apr kl 14:30

 

U16 Nationell gr 5 IF Limhamn/Bunkeflo – BoIS 01-maj kl 14:00
P09 Kompisligan NvB3, vår Eslövs BK – BoIS 01-maj kl 14:30
Div 1 Södra Kristianstad FC – BoIS 01-maj kl 15:00
Folksam U21 Södra BoIS – IFK Värnamo 03-maj kl 17:00
P8 Alliansen (Häljarps IP) BBK röd – BoIS 06-maj kl 10:00
P8 Alliansen (Häljarps IP) BoIS – Häljarps IF 06-maj kl 11:00
P14 Kompisligan NvA, vår BoIS – Höganäs BK 06-maj kl 11:00
P11 Kompisligan NvA, vår Ramlösa Södra IF – BoIS 06-maj kl 11:00
P8 Alliansen (Häljarps IP) BBK blå – BoIS 06-maj kl 11:30
P12 Kompisligan NvB2, vår BoIS – Perstorp/Bälinge IK 06-maj kl 12:00
P13 Kompisligan NvA, vår Höörs IS – BoIS (9 manna) 06-maj kl 14:00
U16 Nationell gr 5 BoIS – Trelleborgs FF 06-maj kl 14:00
U19 Allsvenskan Södra Falkenbergs FF – BoIS 06-maj kl 14:00
P09 Kompisligan NvB3, vår BoIS – Hittarps IK 07-maj kl 11:00
P13 Kompisligan NvA, vår BoIS – Laholms FK 07-maj kl 14:00
P15 Kompisligan Skåne A, vår IFK Hässleholm – BoIS 07-maj kl 15:00
Div 1 Södra BoIS – FC Rosengård 1917 08-maj kl 19:00
Folksam U21 Södra BoIS – Falkenbergs FF 10-maj kl 17:00
P8 Alliansen (Örevångs IP, Glumslöv) BoIS – Glumslöv grön 13-maj kl 10:00
P8 Alliansen (Örevångs IP, Glumslöv) Svalövs BK – BoIS 13-maj kl 10:30
P8 Alliansen (Örevångs IP, Glumslöv) BoIS – Glumslöv vit 13-maj kl 11:30
P14 Kompisligan NvA, vår Fortuns FF – BoIS 13-maj kl 13:00
Div 1 Södra Ljungskile SK – BoIS 13-maj kl 16:00
P09 Kompisligan NvB3, vår IK Wormo – BoIS 14-maj kl 10:00
P13 Kompisligan NvB2, vår BoIS (9 manna) – Asmundtorps IF 14-maj kl 10:00
P11 Kompisligan NvA, vår BoIS – Hittarps IK 14-maj kl 11:00
U16 Nationell gr 5 Kristianstad FC – BoIS 14-maj kl 11:30
P13 Kompisligan NvA, vår HIF – BoIS 14-maj kl 12:00
P15 Kompisligan Skåne A, vår BoIS – Husie IF 14-maj kl 13:00
P12 Kompisligan NvB2, vår Ramlösa Södra IF – BoIS 14-maj kl 13:00
U19 Allsvenskan Södra BoIS – GAIS 14-maj kl 14:00
P8 Alliansen (Landskrona IP) BBK blå – BoIS 20-maj kl 10:00
P8 Alliansen (Landskrona IP) BoIS – Häljarps IF 20-maj kl 11:00
P15 Kompisligan Skåne A, vår BK Höllviken – BoIS 20-maj kl 11:00
P8 Alliansen (Landskrona IP) Billeberga GIF – BoIS 20-maj kl 11:30
P12 Kompisligan NvB2, vår BoIS – Glumslövs FF 20-maj kl 12:00
U19 Allsvenskan Södra Malmö FF – BoIS 20-maj kl 13:00
U16 Nationell gr 5 BoIS – Malmö FF 20-maj kl 14:00
P13 Kompisligan NvB2, vår Teckomatorps SK – BoIS (9-manna) 21-maj kl 11:00
P09 Kompisligan NvB3, vår BoIS – Hörby FF 21-maj kl 11:00
P13 Kompisligan NvA, vår BoIS – Eskilsminne IF 21-maj kl 12:00
P11 Kompisligan NvA, vår Eskilsminne IF – BoIS 21-maj kl 12:30
Div 1 Södra BoIS – Mjällby AIF 21-maj kl 16:00
Folksam U21 Södra BoIS – Trelleborgs FF 22-maj kl 17:00
U19 Allsvenskan Södra BoIS – Mjällby AIF 24-maj kl 18:00
U16 Nationell gr 5 BoIS – Lunds BK 24-maj kl 18:45
U16 Nationell gr 5 Husie IF – BoIS 28-maj kl 12:00
Div 1 Södra Ängelholms FF – BoIS 28-maj kl 16:00
Folksam U21 Södra Varbergs BoIS FC – BoIS 29-maj kl 18:00

Guldpartners 2017

Huvudpartners 2017