Nu är det dags för två spännande kvalmatcher till Allsvenskan, där Landskrona BoIS tar emot motståndarna IFK Värnamo på hemmaplan i den första matchen. Dagar och tider är nu fastställda och den första matchen spelas på Landskrona IP torsdagen den 21 november kl. 19.00.

Årskortet gäller enbart för matcher i Superettan, så även du som är årskortsinnehavare behöver köpa en matchbiljett till kvalet. Men lugn – vi har ett rabatterat pris för er! Håll utkik i din mejlkorg där vi skickar en kampanjlänk som ger dig möjlighet att boka biljetter till ett bättre pris och före alla andra. BoIS-bandet gäller inte kvalmatchen.

Har du inte fått länken under tisdagen? Då är det bara att mejla oss på shop@landskronabois.com, så löser vi det. Har du förtjänsttecken i Landskrona BoIS behöver du också höra av dig till oss via mejl för att boka en plats. Du som företagspartner köper biljett via vår marknadsavdelning.

Kampanjen gäller fram till torsdag 14 november kl. 12.00, och på torsdag klockan 12.00 släpps biljetterna till allmänheten via vår biljettsida. Ju tidigare du bokar, desto större chans har du att få din ordinarie plats – även om vi inte kan garantera den på grund av tekniska begränsningar i biljettsystemet. Varje årskortsinnehavare kan dessutom köpa upp till åtta biljetter, så ta med vänner och familj till reducerat pris!

För bortasupportrar som vill ha sittplats rekommenderar vi sektionerna B, C och D.

Hämtar biljetter…