Landskrona BoIS

Sportkontoret
Karlslundsvägen 20
261 42 Landskrona

Postadress
(ej fakturaadress)
Box 654, 261 25 Landskrona

Fakturaadress

Fakturaadress per e-mail
lin3662@pdf.grantthornton.se

Fakturaadress per post
Landskrona BoIS
LIN3662Scancloud
831 97 Östersund

OPERATIV PERSONAL

KARL-JOHAN OLSSON

Klubbchef
kalle.olsson@landskronabois.com

Anders Lindfors

Företagsförsäljning & affärsnätverk
073 517 13 08
anders.lindfors@landskronabois.com

Melker Bengtsson

Privatmarknad & evenemang
melker.bengtsson@landskronabois.com

Mattias Hallberg

Media- & kommunikation
070 539 42 15
kommunikation@landskronabois.com

*Ackrediteringar till matcher görs här.

Shop, Biljetter, årskort OCH MEDLEMSKAP

shop@landskronabois.com
Leverans & köpvillkor ->

SPORT

Billy Magnusson

Sportchef
billy.magnusson@landskronabois.com

Kalle Willstrand

Akademichef
072 509 57 83
kalle.willstrand@landskronabois.com

CARL NIELSEN

Ungdomsansvarig 5-12 år
carl.nielsen@landskronabois.com

Max Mölder

Huvudtränare herr
max.molder@landskronabois.com

Adrian Iglesias

Assisterande tränare herr
adrian.iglesias.fernandez@landskronabois.com

Amir Jakirlic

Assisterande tränare herr
amir.jakirlic@landskronabois.com

Christian Pizevski

Ansvarig instruktör NIU
christian.pizevski@landskronabois.com 

CHRISTIAN BERGLUND

Huvudtränare dam

070 256 23 91
christianfotboll@gmail.com

Övrig personal

Mats Aronsson

Säkerhetsansvarig
070 413 31 84
mats.aronsson@live.se

JANET KRUTZÉN

Kioskansvarig
070 969 94 64
j.t.krutzen@hotmail.com

HÅKAN DAHLSTRÖM

SLO
072 366 70 62
hakan.dahlstrom@landskronabois.com