Landskrona BoIS

Besöksadress: Idrottsvägen 11
Postadress (OBS! Ej fakturaadress): Box 654, 261 25 Landskrona

Fakturaadress

Vi tar helst emot pdf-fakturor per e-mail.

Fakturaadress per e-mail: lin3662@pdf.grantthornton.se

Fakturaadress per post:  Landskrona BoIS, LIN3662Scancloud, 831 97, Östersund

Kanslipersonal

Klubbchef
Max Lundmark 0707-229335 – max.lundmark@landskronabois.com

Marknadsansvarig & företagsförsäljning
Anders Lindfors 0735-171308 – anders.lindfors@landskronabois.com

Försäljning
Bosse Holmqvist 0707-435582 – bholmqvist43@gmail.com

Ekonomi
Ludvig Sandgren – ludvig.sandgren@se.gt.com

Juhlia Andersson – juhlia.andersson@se.gt.com

Biljetter, shop och medlemskap
Janet Krüzen – 0731770381.

Shopens öppettider är varje fredag 12-16.

Biljettköp till våra hemmamatcher hänvisar vi i första hand till www.tickster.com

Fotboll

Huvudtränare A-lag
Billy Magnusson – billy.magnusson@landskronabois.com

Assisterande tränare A-lag
Max Mölder – max.molder@landskronabois.com

Akademichef
Tobias Celedon 0739-565516 – tobias.celedon@landskronabois.com

Akademichef
Amir Jakirlic – amir.jakirlic@landskronabois.com

Övrig personal

Ackreditering hemmamatcher
Kurt Hultqvist 0733-810629 – kurt.hultqvist@comhem.se

Säkerhetsansvarig
Mats Aronsson 0704-133184 – 042-182075@comhem.se


Volontär på IP

Arbeta som BoIS-volontär?
Vill du vara med i vårt härliga volontärgäng som gör både det ena och det andra för att våra arrangemang ska fungera?

Souvenirförsäljning, kioskverksamhet, skyltkillar, popcornsmästare, grillmästare och publikvärdar är bara en del av det som vi behöver.

Vi hittar alltid en passande uppgift för dig som vill göra en insats för Landskrona BoIS. Samtidigt tar du del av den härliga gemenskap som det ger att vara volontär i en förening. Helst ser vi sökande över 18 år, men vi går inte bara på ålder förstås så hör gärna av dig även om du inte fyllt 18 år.

Vårt krav = ställ upp 5 matcher sen ser du resten gratis som tack för din insats.
Vi anordnar även någon fest om året och har lite samkväm.

Utan våra volontärer hade vi inte haft en så bra organisation som vi i ”lilla” Landskrona BoIS har.
Välkommen att höra av dig till Janet Krützen på 0731 77 03 81 eller mejla oss på goal@landskronabois.com.


Kontaktformulär



Jag vill ha era nyhetsbrev!Jag vill veta mer om att bli medlemÖvrigt, se meddelande

Denna sida skyddas av reCAPTCHA från Google. Läs mer om Sekretess och Villkor.

HUVUDPARTNERS

Huvudpartner 2016 för Landskrona BoIS är Landskrona Stad
Huvudpartner 2016 för Landskrona BoIS är Prenad

GULDPARTNERS