Landskrona BoIS
Besöksadress: Idrottsvägen 11
Postadress: Box 654, 261 25 Landskrona
E-post: goal@landskronabois.com

Kanslipersonal

Klubbchef
Max Lundmark 0707-229335 – max.lundmark@landskronabois.com

Marknadsansvarig & företagsförsäljning
Anders Lindfors 0735-171308 – anders.lindfors@landskronabois.com

Försäljning
Bosse Holmqvist 0707-435582 – bholmqvist43@gmail.com

Biljetter, medlemskap & shop
David Arvidsson 0708-186471

Biljettköp till våra hemmamatcher hänvisar vi i första hand till www.tickster.com

Ekonomi
Lennart Neander 0704-281302 – lennart.neander@landskronabois.com
Christer Torpling 0735-171306 – christer.torpling@landskronabois.com

Akademichef
Issa Manglind

Ackreditering hemmamatcher
Kurt Hultqvist 0733-810629 – kurt.hultqvist@comhem.se

Säkerhetsansvarig
Mats Aronsson 0704-133184 – 042-182075@comhem.se


Volontär på IP

Arbeta som BoIS-volontär?
Vill du vara med i vårt härliga volontärgäng som gör både det ena och det andra för att våra arrangemang ska fungera?

Souvenirförsäljning, kioskverksamhet, skyltkillar, popcornsmästare, grillmästare och publikvärdar är bara en del av det som vi behöver.

Vi hittar alltid en passande uppgift för dig som vill göra en insats för Landskrona BoIS. Samtidigt tar du del av den härliga gemenskap som det ger att vara volontär i en förening. Helst ser vi sökande över 18 år, men vi går inte bara på ålder förstås så hör gärna av dig även om du inte fyllt 18 år.

Vårt krav = ställ upp 5 matcher sen ser du resten gratis som tack för din insats.
Vi anordnar även någon fest om året och har lite samkväm.

Utan våra volontärer hade vi inte haft en så bra organisation som vi i ”lilla” Landskrona BoIS har.
Välkommen att höra av dig till Janet Krützen på 0731 77 03 81 eller mejla oss på goal@landskronabois.com.


Kontaktformulär



Jag vill ha era nyhetsbrev!Jag vill veta mer om att bli medlemÖvrigt, se meddelande

HUVUDPARTNERS

Huvudpartner 2016 för Landskrona BoIS är Prenad

GULDPARTNERS