Landskrona BoIS

Besöksadress: Idrottsvägen 11
Postadress (OBS! Ej fakturaadress): Box 654, 261 25 Landskrona

Fakturaadress

Vi tar helst emot pdf-fakturor per e-mail.
Fakturaadress per e-mail: lin3662@pdf.grantthornton.se
Fakturaadress per post:  Landskrona BoIS, LIN3662Scancloud, 831 97, Östersund

Operativ Personal

Klubbchef
Michel Ekberg 0731-28 71 29
michel.ekberg@landskronabois.com

Företagsförsäljning & affärsnätverk
Anders Lindfors 0735-17 13 08
anders.lindfors@landskronabois.com

Media- och kommunikation
Melker Bengtsson 0722-00 60 60
Mattias Hallberg 0705-39 42 15
kommunikation@landskronabois.com

*Ackrediteringar till matcher görs här.

Ekonomi, biljettsystem och medlemskap
Håkan Nyström 0706-92 43 83
hakan.nystrom@landskronabois.com

Shop
Janet Krützen 0731-77 03 81
shop@landskronabois.com

Fotboll

Huvudtränare A-lag, herr
Billy Magnusson
billy.magnusson@landskronabois.com

Assisterande tränare A-lag, herr
Max Mölder
max.molder@landskronabois.com

Huvudtränare A-lag, dam
Richard Persson
richard.persson@landskronabois.com

Akademichef
Tobias Celedon 0739-565516
tobias.celedon@landskronabois.com

Utvecklingsansvarig och analytiker, herr
Amir Jakirlic
amir.jakirlic@landskronabois.com

Övrig personal

Säkerhetsansvarig
Mats Aronsson 0704-133184
mats.aronsson@live.se


Kontaktformulär




    Denna sida skyddas av reCAPTCHA från Google. Läs mer om Sekretess och Villkor.

    HUVUDPARTNERS

    Logotyp för Oatly
    Logotyp för Unibet
    Logotyp för Volkswagen Syd
    Logotyp för Puls
    Logotyp för Ekbladhs
    Logotyp för Serneke
    Logotyp för Teamab
    Logotyp för Ohlssons
    Logotyp för Landskronahem
    Logotyp för HSB Landskrona
    Logotyp för Prenad

    GULDPARTNERS