Landskrona BoIS

Besöksadress: Idrottsvägen 11
Postadress (OBS! Ej fakturaadress): Box 654, 261 25 Landskrona

Fakturaadress

Vi tar helst emot pdf-fakturor per e-mail.

Fakturaadress per e-mail: lin3662@pdf.grantthornton.se

Fakturaadress per post:  Landskrona BoIS, LIN3662Scancloud, 831 97, Östersund

Operativ Personal

Klubbchef

Michel Ekberg 0731-28 71 29 – michel.ekberg@landskronabois.com

Företagsförsäljning & Affärsnätverk

Anders Lindfors 0735-17 13 08 – anders.lindfors@landskronabois.com

Media och Kommunikation

Melker Bengtsson – 0722- 00 60 60 och Mattias Hallberg – 0705-39 42 15 –kommunikation@landskronabois.com

Ekonomi, biljettsystem och medlemskap

Håkan Nyström 0706-92 43 83 – hakan.nystrom@landskronabois.com

Shop

Janet Krützen – 0731-77 03 81.

Fotboll

Huvudtränare A-lag, herr
Billy Magnusson – billy.magnusson@landskronabois.com

Assisterande tränare A-lag, herr
Max Mölder – max.molder@landskronabois.com

Huvudtränare A-lag, dam
Richard Persson, richard.persson@landskronabois.com

Akademichef
Tobias Celedon 0739-565516 – tobias.celedon@landskronabois.com

Utvecklingsansvarig och analytiker, herr
Amir Jakirlic – amir.jakirlic@landskronabois.com

Övrig personal

Säkerhetsansvarig
Mats Aronsson 0704-133184 – mats.aronsson@live.se


Kontaktformulär




    Denna sida skyddas av reCAPTCHA från Google. Läs mer om Sekretess och Villkor.

    HUVUDPARTNERS

    Logotyp för Oatly
    Logotyp för Unibet
    Logotyp för Volkswagen Syd
    Logotyp för Puls
    Logotyp för Ekbladhs
    Logotyp för Serneke
    Logotyp för Teamab
    Logotyp för Ohlssons
    Logotyp för Landskronahem
    Logotyp för HSB Landskrona
    Logotyp för Prenad

    GULDPARTNERS